صفحه اصلی مقالات و اخبار علمی اطلاعیه ها و اخبار مطالب آموزشی فیلم های آموزشی خدمات تماس با ما

مودم روتر ADSL/VDSL


مودم روتر بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51 یک مودم وای فای ADSL / VDSL 802.11ac است؛ مودم روتر ADSL/VDSL بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51 با پشتیبانی از دو نرخ ترکیبی دیتا با دو باند ترکیبی حداکثر 733Mbps. در باند 5 گیگاهرتز و 802.11ac ، نرخ داده بی سیم 433Mbps را ارائه می دهد. در حالی که عملکرد 2.4 گیگاهرتز 802.11n از 300Mbps پشتیبانی می کند. سازگار با ADSL2 / 2 + ، ADSL ، VDSL2 ،سرویس های کابلی و فیبری است. یکی از قابلیت های مهم این مودم، قابلیت ضد آب بودن آن است.
ASUS AiRadar پایداری Wi-Fi را بهبود می بخشد و پوشش وای فای را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد. رابط کاربری گرافیکی ASUSWRT با کاربری آسان، قدرت DSL-AC750 را با بهره گیری ار قدرت کنترل قوی، شبکه وای فای شما را بهینه سازی می کند.. راه اندازی 30 ثانیه ای و مدیریت آسان ترافیک به این معنی است که حتی افراد تازه کار در شبکه نیز می توانند از ویژگی های پیچیده آن لذت ببرند.
DSL-AC750 از انواع متداول اتصال DSL از جمله ADSL2 ، ADSL2 + ، ADSL و VDSL2 پشتیبانی می کند. در مودم روتر ADSL/VDSL بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51 با استفاده از گزینه Ethernet WAN ، می توان از آن به راحتی و با هر سرویس فیبری یا کابلی استفاده کرد. این ویژگی برای افرادی که قصد دارند ISP خود را در آینده ارتقا دهند، یک ویژگی ایده آل محسوب می شود.